Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 steam uninstall és...

Gta 5 steam uninstall és Battlefield 1,4 error code megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval, 2 napja a Gta 5 steamen perfektül futott, azóta letöltöttem 1 játékot (heroes and generals) játszottam vele tegnap, ma pedig bekapcsoltam a gépet, és azt írta a steam, hogy töltse le a gta 5-öt, pedig semmit nem csináltam vele, nem töröltem le, semmi. Ezzel nem is lenne baj, de megnéztem a OS-t, és a gta 5 még mindig foglalja a helyet (99gb-om van még, de mikor letöltöttem olyan 180 körül volt) és ez most mi? Megint le kell töltenem és nem fogja a helyet foglalni, vagy nemtudom. A másik: Battlefield 1 és 4-em van. Ezekkel az a gond, hogy mikor csatlakozni szeretnék egy szerverre azt írja hogy error code: 1 és nem enged csatlakozni. Ezt hogy lehet megoldani? !Sose fordult még elő, eddig faszán connectelt lag nélkül minden szerverre! Aki tudja a megoldást segítsen kérem.

2020. jan. 17. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
GTA 5: Steamen belül van fájlintegritás-ellenőrzés, ott ellenőrizhető a sérült játék és letölti a szükséges fájlokat. A játék tulajdonság menüjében van a helyi fájlok fülön.
2020. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!