Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékra várna a közönség?

Bokorkevin kérdése:

Milyen játékra várna a közönség?

Figyelt kérdés

Helló.

A kérdés adott, méghozzá az, hogy milyen játékot látna a közönség.Itt arra gondolok, hogy pl.:

Story alapú játék(Mint a telltale games);

Hack and slash(Mint Dark Souls);

Rage game(mint Cuphead);

Horror(mint outlast);

Mindenkinek várom véleményét, senki ne tartsa magában azt amit gondol.

Üdvözlettel egy lelkes csapat!:)



2020. jan. 19. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy teljesen értem a kérdést.



Milyen játékra várna a közönség? - Ezt nem tudom.


Ha az a kérdés, hogy milyen játékra várnék én? - Körökre osztott, izometrikus RPG.

2020. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez csak egy felmérés.

Arra vagyunk kíváncsiak, hogy az emberek milyen játékokat látnának szívesen.Köszönjük az ötletedet!

2020. jan. 19. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Én véleményem, ami nekem tetszene:


Legyen RPG, jó story-val(Benne románccal). Mint pl 1 jó Star Wars KOTOR.


Legyen Open world(alap xD)


Legyen 1 rendes testre szabhatósági lehetőség karakter készítésnél. Nem kell BDO,Sims szintű de azért a nem,faj,szem,haj és a többi főbb dolog legyen testre szabható minimum.


Legyen a végtelenségig játszható. Nem tudom hogy ennek a kategóriának mi a neve de pl 1 Skyrim,prototype 2-t kell elképzelni ahol a fő story után is mikor már minden kész is még tudsz tovább játszani. Avagy ha erre nincs lehetőség akkor NG+ (New Game +) funkció.


Akkor a már létrehozott karaktert is át lehessen alakítani a későbbiekben, mint pl a Fable szériában vagy Saints Row széria.


Lehessen saját földbirtokot/házat venni benne, lehessen Pet-ed(akár házhoz akár karakterhez kötve) és mount-od is.


Ami a class-okat illeti a 3 fő kasztot bele(harcos,mágus,tolvaj) és ezeknek kb 4-5 féle subclasst/specialization-t. Mint pl mágusnak idéző/holtidéző vagy elementalista, vagy harcosnak lándzsás,Kirito mod(xD),lovag, vagy tolvajnak pl assassin,ninja,kalandor.


Ami a grafikát illeti. Nem várok el 2020-as 4k minőséget. Jöhet anime-sebb stilus de akár régebbi is, csak normálisan legyen megcsinálva, ne összetaknyolva. Pl a Vampire the masquerade redemption-al még ma is játszok és grafikája is tetszik, pedig ez egy 2000-es játék azaz bő 20 éves. A lényeg hogy rendesen legyen megcsinálva.


Akkor ha már a románcot is írtam elején, legyen lehetőség akár a házasságra is benne(pl Skyrim) de legalábbis több karakterrel is legyen lehetőség románcra(pl Dragon age vagy Mass Effect).


Ha mindezek megvannak akkor már csak 1 dolog marad. A csúnya anyagiak. xD Attól függően hogy offline vagy mmorpg-ről lenne szó, nem baj ha 1x meg kell venni(BDO-t is megvettem xD) de a havidíjas játékokat nem állhatom. Ezért is nem TOR,WOW-oztam soha(legalábbis eredeti szervereken). Ami a kiegészítőket illeti. Ha offline tartalomról beszélünk az legyen ingyen vagy csak kisebb összegért(pl ne 1 túlárazott sims 4 mérték legyen a cél). Vagy ha mmorp-ről lenne szó akkor nincs baj a mikró tranzakciókkal a tartalom vásárlásért, amíg nem kezd P2W lenni. Tehát pl 1 BNS szintű mikro jó lenne ahol főleg csak kiegészitőket lehet venni(ruha,haj,és ilyenek).



Nos nekem ennyi a véleményem. ÉN 1 ilyen játékot nagyon várnék ha jönne, de az esély ilyenre... Mindenesetre mivel a kérdés az volt ki milyet látna szívesen, nekem ez a válaszom rá.


Ui: Bocsánat hogy kicsit hosszúra nyúlt. xD

2020. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönjük válaszodat.

Nem baj, hogy ilyen hosszú véleményt írtál hiszen ez a lényege a kérdésnek a játékosok igényeinek a felmérése.

2020. jan. 20. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!