Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kérdésem tőletek (szimplán...

Nagy000 kérdése:

Kérdésem tőletek (szimplán csak kíváncsiságból) Nektek melyik volt a kedvenc Assassin's Creed részetek?

Figyelt kérdés

Nekem a Black Flag talán azért mert ez a világ ált legközelebb hozzám

De szerettem még a Brotherhood és a Syndicate-et is



2020. jan. 20. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Ezio trilógia és a Rogue a kedvenceim.
2020. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak az 1-et, 2-t és 3-at játszottam. A pocsék optimalizálás ellenére ebből a 3 tetszett legjobban.


A Black Fag is megvan már vagy 5-6 éve PC-re és Xboxra (free giveaway mindkettő) is és azt hiszem egy jó éve a Syndicate-et is megvettem, de még bem volt időm velük játszani.

2020. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, nem ezt a választ várod, de hátha sikerül egy kis pluszt vinni a dologba. Én magát a szériát ki nem állhatom. Eleve nem tetszik a játékok stílusa (milyen korban játszódik, mi a téma, stb...), ami viszont végképp betette a kaput az az, hogy ez miatt is hagyott fel a Ubisoft a Prince of Persia játékok készítésével, holott egy Assassin's Creed szintű megvalósítással eszméletlen jó játékot tudtak volna alkotni abból a világból.
2020. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Origins, mert ez a korszak az egyik kedvencem. Korábban más résszel nem játszottam, ezt is csak az ókori egyiptomi téma miatt kezdtem el. Engem a nem az ókorban játszódó jelenetek nagyon irritáltak és nem tudom, hogy miért kellett ezzel elrontani az egyiptomi hangulatot. Szóval az egész assassinosdi nem érdekel, csak a medjay története.
2020. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Odyssey.
2020. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Odyssey (mindegyikkel jatszottam)
2020. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igazából mindegyik részt szerettem valamiért. Témában és hangulatban a Black Flag és a Syndicate állt hozzám a legközelebb, történetre a Rogue tetszett legjobban, karakterek közül Ezio nőtt leginkább a szívemhez, játékélményben pedig az Odyssey.
2020. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!