Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Nektek tetszik a TemTem?

Ez egy olyan játék, ami próbálja kijavítani a mostani rossz Pokémon kátékok (pl. Pokémon Sword & Shield) hibáit.

Keress kérdéseket hasonló témákban: játék, videójáték, Nintendo, Pokémon, Pokémon Sword & Shield, rossz, TemTem, anime

jan. 23. 16:50  Privát üzenet  

A válasz
Krisipoke nevű felhasználó válasza:

Nem játszottam a Temtemmel, de szerintem azért a Sword/Shield elég messze van a rossztól. Vannak hibái, sok szempontból szinten aluliak, de összességében szerintem egy jól összerakott, hangulatos játék.

A Temtem nem is ennek a hibáit próbálja kijavítani (egyrészt mivel nem pár hónapja kezdődött a fejlesztés, így nem is tudhattak ezekről a hibákról, amikor belekezdtek), illetve tudtommal ez egy MMO, ami azért gyökeresen más jellegű játékmenet, mint amit a Pokémon képvisel.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 23. 17:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oh, akkor rosszul fogalmaztam, próbál jobb lenni.

# 2/2Időpont jan. 23. 17:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik az ami tetszik nektek a 2012-ig kiadott játékokból?
Tetszik neked a world of warships?
A youtubon az embereket átverik az ingyen robuxal? Annyi live van róla hogy már az nemigaz. Csak nemértem mi a fenének iratkoznak fel rá az emberek és még tetszik is nekik. Hogy...
A minecraft szerveremen elérhető a tagok számára is a /pl vagy ha úgy tetszik, a /plugins nevű parancs. Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hogyan tiltsam le?
Csábításból Jeles egyetemi részén be lehet jelölni, hogy ki tetszik, de az 100 akciópontomba kerül. Nekem 0 akciópontom van. Jóváhagytam, és elfogadta?
Black Desert Online: Nektek tetszik a játék?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!