Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszik még fórumos...

Valaki játszik még fórumos szerepjátékokkal?

Figyelt kérdés
Esetleg egy ilyen facebook-os csoport érdekelne valakit? Játszanátok vele?
2020. jan. 23. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokan játszanak ilyennel, de ez függ attól persze, hogy mennyi rajongója van az adott könyvnek/filmnek/játéknak ami alapján készül, közülük hány embernek jön be a fórumos szerepjáték. Engem érdekelne, még egy egyedi is ami nem egy már megírt történeten alapul. Sőt! szívesen lennék az alapítók egyike. Viszont egyedül nem tudok ilyet csinálni, azt is érdemes csapatban. És nem árt a kezdés előtt már papír alapon otthon, vagy jegyzetekben a gépen lefektetni a szabályokat, kidolgozni, és persze összegyűjteni az embereket. Mert célközönség nélkül ugyanolyan elhanyagolt porlepte website lesz belőle mint a legtöbből (csak néhány igazán kapós, sok munka van vele) mert senki nincs aki játszik vele. És érdemes egy külső oldalt csinálni (ehhez értek, nem is nagy was is das :) ) a facebook helyett. Soikkal hangulatosabb is úgy :) Én már három ilyennek az alapításában vettem részt. Semmi nem lett belőlük mert nem volt se közönség, se rendszeres belefektetett munka (a Játékosok a Legfontosabbak hiszen nélkülük nincs játék :D ) csak némi kezdeti isnpiráció. De ha van közönség, mondjuk ha neked vannak haverjaid, ha pl. van húsz ember akit érdekel, akiknek vannak ismerőseik, akiket is érdekelHET, akár, akkor már húsz emberrel is el lehet kezdeni HA van ennek jövője. Privátban megtalálsz ha lenne kedved ilyesmihez ;)

A fantasy közösség nagyot tud alkotni- HA AKAR.

2020. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!