Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiúk, Srácok! Neked tud vonzó...

Fiúk, Srácok! Neked tud vonzó lenni ha egy csaj mondjuk szeret játszni?

Figyelt kérdés

Itt most a konzol játékokra gondolok nem a gazdálkodj okosanra xd bár azzal sincs bajom! :)


21/L


2020. jan. 26. 10:40
1 2
 1/11 Modeler válasza:
A netes kockák biztosan csípnék.
2020. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bummer válasza:
91%

Ebben ma már nincs semmi újdonság. Már az 50+ évesek jó része is püföl legalább néha valami konzolt, vagy játszik valamilyen platformer, mobil játékkal.

Fiatalabb korosztályokban meg hatványozottan nagyobb az arány.

2020. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
23%
Nekem ez pont semmit sem számít. Ha jó nagy melled van, meg ilyenek, akkor vonzó vagy, különben játszatsz felőlem bármin is, nem érdekel.
2020. jan. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vonzónak nem vonzó, de ha nem függő, akkor engem nem zavar.
2020. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
91%
Nem kimondottam vonzó, vagy nem vonzó, de szimpatikus. :)
2020. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Online játékban találtam meg a párom. Ö miskolci én pécsi. 7 éve együtt.

Szóval igen tud vonzó lenni, attól eltekintve, hogy ma már egxikünk sem játszik.

2020. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Leginkább irreleváns. Maximum plusz egy téma, amiről beszélni tudunk, de jobb, ha nem ez az egy tölti ki az összes szabadidejét.
2020. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, habár azt hozzá teszem hogy én ritkán találkozók lányokkal játékokban. Magyar lányok meg még ritkábbak. xD Viszont csak azért nem fogom körül ugrálni mert lány. Játéktól függően ha kéri még lehet segítek is neki. Különösebben nincs ezzel kapcsolatban se pozitív se negatív véleményem.
2020. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem tetszene mert lenne közös témánk én még negyven felett is megrögzött játékos vagyok.
2020. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasonló érdeklődési kör nem rossz, csak nyilván ne a párkapcsolat rovására menjen a gémelés, de ez a fiúra is ugyanúgy igaz. Bármely hobbi tud lenni hasznos, építő, és tud lenni romboló. A hangsúly a mértékletességen van, hogy amikor kell, akkor le tudja rakni az ember, és tudjon foglalkozni a párjával, családjával, életével.
2020. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!