Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokan játszanak még Battlefiel...

Sokan játszanak még Battlefield 1-el?

Figyelt kérdés

Sajnos a gépem nem nagyon bírja a battlefield V-öt, (crackelve szedtem le, hogy kipróbáljam) de a bf 1-et viszont elég jól viszi, ezért megvenném, hogy multizhassak is. Az a kérdés, hogy sokan játszanak-e még? Mert attól félek ,hogy pénzkidobás lenne, mert már lassan az össz játékosok száma nem haladná meg a 40-et.


Mert pl battlefield bad company 2-ben már az van, hogy nincsen szerver, mert nincsenek játékosok.


2020. jan. 26. 18:13
 1/4 Valami455 válasza:
Ne vedd meg, alig vannak
2020. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott az Origin Access Basic, havi 4 euró. Az tartalmazza a Battlefield 1-et és az 5-öt is. Mindkettőt kitudod próbálni. Ha pedig kevésnek érzed a játékosszámot, ott van több, mint 200 játék az előfizetésbe amikkel játszhatsz.
2020. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
előfizetés sajnos kizárva, még ennyit sem szeretnék költeni havonta, és anyám fél mimnden online tranzakciótól.. Úgyhogy boltban tudom megvenni cd-n...
2020. jan. 26. 21:01
 4/4 pisti_HUN válasza:
Nemtudom hogy tetszik e neked a Bf4 de azon még sokan játszanak köztük én is:)
2020. febr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!