Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha ti már felnőttek vagytok,...

Ha ti már felnőttek vagytok, nem érzitek úgy, hogy kinőttetek a videó játékokból?

Figyelt kérdés

Nekem például nincs se annyi időm, hogy játsszak, de már motivációm sincs, hogy energiát fektessek egy játékba. Attól még néha játszok de nem olyan odaadással, mint serdülő és kamaszkoromban. Az ismerőseim közül pedig legtöbben buliznak, drogoznak (az alkoholt és a cigerattát is ide sorolom), párkapcsolatuk vagy házasságuk van és már nem érdekli őket a játszás.


Ti hogy vagytok ezzel?


2020. jan. 26. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ez nálam átalakult, nem ez a legfontosabb dolog a világon, sok minden más élvez prioritást, de mint kikapcsolódás, hobbi megmaradt. Szóval én is kevesebbet játszom, mint 10-15 éve, de szerintem ez a normális.
2020. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem érzem. Sehol sincs odairva hogy csak gyerekek játszhatnak.

Házasság, gyerekek és munka mellett is akad motivácio játszani.

2020. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42 vagyok, 34 éve játszom, és egyre JOBBAN élvezem.
2020. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerekekkel szoktunk közösen játszani, Roblox, Minecraft, FPS... olyan, hogy egyedül leülök és játszok, nagyon ritkán van. Az is inkább úgy néz ki, hogy lefekvés előtt egy fél órát játszok valamivel a mobilomon.
2020. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25 vagyok es most rendeltem nintendo switch lite ot, hogy tudjak jatszani tobbszor ha utazok :)
2020. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Manapság kevesebbet játszok, de azt nem mondanám, hogy "kinőttem belőle". Néha úgy érzem nem kapcsol ki eléggé, inkább sorozatot nézek, az teljesen megnyugtat.
2020. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!