Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreasban miért...

A GTA San Andreasban miért ütközik az amazing female player 2. 0 és a Hot Coffee mod?

Figyelt kérdés
A kettő együtt nem működik. Ha előbb az amazing playert rakom föl és utána a hot coffee-t, akkor mikor behív "kávéra" a csaj, csak egy fekete képernyő van és lefagy. Ha a hot coffee-t rakom fel először, akkor meg a játék betöltésnél ugyanez a fekete képernyő és fagyás. Hogy lehet megcsinálni, hogy 2 csaj "kávézzon"?

#GTA San Andreas #mod #Hot Coffee #amazing female player
2020. jan. 27. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A hot coffee esetén nem egy friss, 0-ról kezdett játékot kell indítani? Úgy tudom aktuális mentésekkel egyáltalán nem működik. Az is lehet, hogy valami kavarodás van a modellekkel, mármint lehet nem jól tetted fel a player modot. Mindent lecseréltél úgy, ahogy a readme írja? Én nem próbáltam sosem, de ha fagyás van, akkor ott jó eséllyel az elbénázott telepítés lesz a ludas, utána maga a mod, ami tré, de az ritkább.


A player model az más ugye, mert a játékban lehet gyúrni, frizurát cserélni, ruházkodni, és ezeket különböző fájlokból rakja össze mindig. Ha valamelyik fájllal gebasz van, akkor az fagyni fog. Szerintem kezd 0-ról a játékot, és úgy nézd meg.

2020. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
0-ról is próbáltam kezdeni, de úgy se tölti be. Az amazing female player-nek automata installálója van. És az az érdekes, hogy ezek a mod-ok külön-külön működnek, csak együtt nem.
2020. jan. 27. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég ha csak a hot coffee modot telepíted az amazing female-t meg "manuálisan" azaz kicserélgeted egyesévvel az alap nő karaktereket img3tools, vagy egyéb hasonló programmal.
2020. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát de az a baj, hogy így is csináltam. De valamiért ütköznek. Tehát ha behívja kávéra a csaj a CJ csajt, akkor csak egy sötét képernyő van.
2020. máj. 27. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet össze vissza mindenféle modokat fel rakni a játékra!

Akkor most vagy csak a Hot Coffee - t tedd fel, vagy csak a másikat!

2023. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért nem működik, mert a San Andreas - ban nincsenek leszbi nők, tehát nővel nőhöz be menni nem lehet!
márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!