Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom megváltozni az...

Hogyan tudom megváltozni az origin ID-m?

Figyelt kérdés

Angolul és magyarul is utánaolvasgattam, de csak 2017-es módszert találtam, azóta pedig megváltozott az egész. Nem tudná valaki elmagyarázni jelenleg hogyan lehet?

Még akkor választottam a nevet, amikor más dolgokat tartottam menőnek, de hagyjuk is. Most újra elkezdtem játszani az ottani játékaimmal, de kifejezetten irritál a nevem és nagyon-nagyon meg szeretném változtatni. Hálás lennék a segítségért.



2020. jan. 28. 19:56
 1/3 pisti_HUN válasza:
Rámész Orogin en a profilodra és ott ugye látod a bárátaid játékaid stb. És jobb fent kellene lennie egy olyanak hogy edit profil az átirányit a böngészödbe egy oldlra ahol szinte bármit meg tudsz változtatni.
2020. febr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy most reagálok, valószínűleg nem is fogsz válaszolni. Köszönöm a választ egyébként, de ezt már olvastam magyarul, angolul, de egyszerűen nincs ilyen. Sehol. Lehetséges, hogy megváltozott az origin, vagy fogalmam sincs. Azt hiszem magamra maradtam a problémámmal és borzasztóan hülyének tűnök, dehát ilyen ez. Azért köszönöm.
2020. febr. 3. 14:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Csináltam egy új fiókot tesztből, és ott minden úgy van, ahogyan lennie kell. Szóval nem értem a szituációt. De legalább megoldódott a rejtély, miszerint csak az én fiólom volt elcseszve. Ezennel véget vetek a fogyatékoskodásomnak.
2020. febr. 3. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!