Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes arc és hang nélküli...

Érdemes arc és hang nélküli gameplayt csinálni? Sajnos nem vagyok egy szórakoztató egyéniség?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én pl. egyenesen csak úgy vagyok hajlandó bármilyen gameplayt nézni ha nincs hozzá semmilyen rizsa. Undorodom a sok bohóctól akik végigpofázzák a hülyeségeikkel az egészet meg mutogatják a rusnya pofájukat mintha bárkit is érdekelne. Nem társkereső. Írja le ha akar valamit hozzáfűzni.
2020. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor csak tehetség kell?jól kell játszani?
2020. jan. 28. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én alapjáraton a végigjátszásokat szeretem, amik kommentár nélküliek. Ha jól tudsz jászani vagy legalább kivágod a felesleges részeket (mondjuk ha egy harcban 20× meghalsz) akkor szerintem lehet jó is
2020. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

elfelejtheted hogy sokan fognak nézni... a legtöbb embert azért nézik mert szórakoztató és jó vele időt tölteni

az meg hogy jó játékos vagy-e vagy nem... bőven vannak olyan játékosok akik sokkal jobbak nálad és sokkal jobb arcok

2020. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdemes, én is jobb szeretem bizonyos játékok esetén az ilyen videókat. Főleg mikor elakadok valahol.
2020. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nálad és sokkal jobb arcok


mitől jobb arcok?hogy úgytesznek mintha érdekelné őket a nézőik,aztán meg ha kérdez tőlük valamit az ember beszólnak neki meg kiröhögik?nem értem hogy jutott ide a gameplay,ez elvileg a játékról kéne szoljon nem a celebségről

2020. jan. 28. 21:27
 7/11 A kérdező kommentje:
egyébként nemfogok kopirájtot kapni ha nem beszélek de a zene szól?
2020. jan. 28. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, mikor gameplay videó közben végig vakerolnak, vicceskednek, fuvoláznak. Alapból csak olyanokat nézek, amikben nem pofázik senki.
2020. jan. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkora nézettséget biztos nem fog elérni, mint a belepofázós influencereké.
2020. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem, ha nem dumálnak játék közben.

Egyszer régebb mikor nem sikerült beszereznem egy játékot, de érdekelt a története, kerestem magyar gameplayt. Kaptam is egy teljes végigjátszást, de hiába, hogy az átvezetőknél meg a játék közbeni párbeszédeknél volt magyar felirat, olyan szinten volt irritáló a folytonos belebeszélés, hogy hagytam a francba a gameplayt, inkább ráálltam a játék megszerzésére.

2020. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!