Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Xbox one-on digitálisan...

Az Xbox one-on digitálisan megvásárolt játékokkal csak xbox on lehet játszani vagy PC-n is?

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 20:28
 1/2 anonim válasza:
Attól függ. Ha ki van írva hogy PC-re is letölthető akkor igen. Én 2018 karácsonyára kaptam egy XBOX ONE S konzolt mellé egy forza horizon 4 reedem kódot ami elvileg PC hez és XBOX hoz is használható. Először XBOX on aktiváltam aztán PC n is akartam de nem tudtam. Szóval lehet hogy lehet és lehet hogy nem...
2020. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizonyos Xbox játékok "Play Anywhere" felirattal ellátottak. Ha azokat a Microsoft Storeban veszed meg a Microsoft/Xbox profiloddal akkor azt Win10en és Xbox Oneon is játszhatod. A mentés közös így azon játszol amin akarsz és váltogathatod is.

Ha például a Forza Horizon 4 oldalára felmész [link]

akkor látod, hogy legalul a "telepítés"nél ott van, hogy megkapod mindkét gépre.


Annak aki az első kommentet írta: a kódot nyilván csak egyszer tudod felhasználni, de ha bejelentkezel az Xboxos profiloddal Wondowsba akkor elvileg a Storeból le tudod tölteni a Forzát, hiszen aktiválva van már.

2020. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!