Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Robux-ot lehet ingyen szerezni...

Robux-ot lehet ingyen szerezni vagy nem?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit ír a játék oldala?
2020. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
56%
Igen lehet.... De nagyon hosszú idő! Van a payprize meg a prizerebel ahol hosszú időn keresztül tudsz pontokat gyűjteni és a vgéén beválthatod azt roblox ajándékkártyának! És kapsz egy kódot.a prizelebel kicsit érthetőbb
2020. febr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak,hogy tisztázzukmég mielőtt mindenki át fog verni.Én is volt,higy egész hónapban próbáltam szerezni,de ez nem könnyű.Vírusos oldalakon,Robux generátoron meg ilyen f.ágokon mem lehetséges.Csak nyereményjátékon,versenyeken,vagy legkònnyebben úgy bírsz szerezni,hogy YouTube-on rákeresel,hogy "Robux Group"és lépj be abba a Groupba,amit a videós belinkelt,és nagyeséllyel lesznek majd élő sorsolások,vagy csak élőben odakommenteled,hogy pl My username is:Faulerki2007,s ezt a videóban elküldöd ezr az üzeneted 3 percenként,akkor majd biztos jut neked fincsi Robux.Mindig nézd,hogy hány órája megy az adás,mert ha 4-5 óránál több odelye megy,az nagyeséllyel egy clickbaites nokedli.
2020. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zLucc ***** válasza:

Nagyon kevés helyen lehet biztonságosan Robuxot szerezni, szóval nagyon válogasd meg hogy honnan próbálkozol

A legtöbb hely vírusos vagy jailbreakelned kell hozzá a telefonod, ami nem tanácsos, szóval szerintem ne sajnáld rá azt az 1000 ft-ot és szépen fizesd ki:).

2020. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hé 1. Az pénzes ott nem is lehet az 1. Hülyeségeket ír!! NE DÖLJ BE NEKI!
2020. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SCAMMER lehet
2020. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyuci bankártyája. Hu
2020. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is szoktam időnként venni, a legbiztosabb hogyha a roblox oldalán veszed meg mert az tiszta sor. Az ilyen - olyan cheat oldalak egyáltalán nem mondhatóak biztonságosnak, sőt, a legtöbb arra megy hogy pénzt szedjen le a kártyáról, emelt díjas sms pl. Úgyhogy inkább fizesd ki érte azt a 1200 valamennyit mert hidd el sokkal többel kötheted be :D
2021. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet ingyen szerezni és nem olyan "hosszú idő" csupán pár nap. Robloxon belül be lépsz donate pls nevű játékba ott a játékosok tudnak adni egymásnak robuxot (youtube-n találsz tutorial-t hogy ,hogy lehet be álitani hogy tudjanak adni neked robuxot ) kistesom is igy kapott 50 Robuxot
2023. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!