Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rockstar games ban Nickname t...

Rockstar games ban Nickname t hogy lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
azt irja hogy "Nickname is not editable" de miért?

2020. febr. 4. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az a karakter azonosítója, gondolj bele, megváltoztatod a neved, csalsz, visszaváltoztatod, hogy bannol az admin? Túrja végig a teljes játékos állományt, megnézni ki mire változtatja a nevét?
2020. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okee koszi
2020. febr. 5. 12:11
 3/7 A kérdező kommentje:

de fortnite ban is lehet mert nekem csak azt a nevet akkartam megváltoztatni amit játékon belül ir


de oke értetem koszi

2020. febr. 5. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik játék az Epic Games fejlesztése, a másik a Rockstar Games-é, semmi közük egymáshoz.

Ez kb olyan, mintha a Suzuki-t hasonlítanád a Bugatti-hoz, hogy de ugyan már a Bugatti megy 400-zal, a suzuki miért nem tudja?

2020. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nick nevet változtatni.. Én is most változtattam meg. Ha rákattintasz a profilodra, akkor ott van, hogy setings... na ott lehet asszem
2020. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valahol ott lesz, hogy:


Nickname: ****** Edit

és ott az edit-re kattintasz és megváltoztatod

2020. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Évente csak egyszer lehet megváltoztatni!!! Lehet ezért nem ment neked.
2020. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!