Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat tudtok...

Milyen játékokat tudtok amiknek ha nem is tűéles AAA de kellemes, szép grafikájuk van? Indie játékok is jöhetnek!?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Plague tale
2020. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az AAA kifejezés már annyira lejáratott, hogy csak a noobok használják!


Mi az, hogy nem tűéles? Minden játék tű éles pixel szinten! Én még elmosott játékkal nem játszottam!


Meg mennyi idős játékokról beszélünk? Fél éves? Egy éves? 10 éves?


Mi az, hogy kellemes, szép grafika? Konkrétan le tudnád azt írni, hogy mit értesz ez alatt és ezt a meghatározást hogyan konformizálnád egy széles közösségre, amelynek mind az értékítélete, mind a látásmódja különböző?

2020. febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jól mondod, második!


AAA alatt tipikusan a nagyobb cégek által kiadott, magas költségvetésű játékokat értem.


A játék, ha lehet, ne legyen több mint húsz éves.


A kellemes, szép grafika alatt pedig a szubjektív szépséget értem, ami számomra olyan, ami esetleg rajzfilmszerű vagy művészies, nem egészen realisztikus.


Ilyeneket sorolnék közéjük, hogy World of Warcraft, TERA, Ori and the Blind Forest, Dust: an Elysian Tail. Ezekből pl. World of Warcraft AAAnak mondható, de mégsem olyan realisztikus a grafikája. Pl. amilyen grafika nem realisztikus az a Team Fortress 2 de az személy szerint nem tetszett.

2020. febr. 7. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ha így nézzük, akkor az egyik legszebb játék, amivel valaha játszottam az a Curse of Monkey Island. Kézzel rajzolt, igazi mestermű.


De hasonlóak szép a Grim Fandango, szerintem nagyon szép az Oblivion - főleg, ha teszel rá pár mod-ot, Pillars of Eternity és Dragon Age játékok is szépek.

2020. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!