Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One-on Assasint's creed...

Xbox One-on Assasint's creed Origins-be hol találom meg a legerosebb fegyvert? Neten nem ír semmit.

Figyelt kérdés
Hanyas szint a teteje? 40-es szint fölé valamiért nem enged.
2020. febr. 9. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

40-es szint fölé akkor tudsz menni, ha megveszed a kiegészítőket.

Ami a legerősebb fegyvert illeti, a legjobb fegyverek a téged üldöző fejvadászokból, illetve a napi challenge/kihívás küldikből esik, de mivel sokféle fegyver közül lehet válogatni az Origin-ben, azért nincs róla információ, hiszen lehet egy kétkezes buzogány erős, ha tök lassú és te amúgy is a lándzsával szeretsz harcolni. Emellett ott a kovács, ami a bónuszokat tudja fejleszteni (vagy törni), az is számít. Ez nem olyan, mint a régi AC-k, hogy van egy fix fegyver és csókolom, sokkal inkább személyre szabhatod a játékmenetet a különböző fegyverekkel.

2020. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem mondták elvileg nincs olyan hogy legjobb fegyver, de... vannak olyan fegyver tulajdonságok amik egyszerűen sokkal durvábbak mint mások. Mivel megfelelő szintezéssel szinte akármelyik fegyver használható és akár easyn is megkapsz minden achievementet a játékban ezért leginkább attól függ milyen a stílusod. Vannak külön megvehető és letölthető fegyverek is amik nem véletlenül csak jó tulajdonságokkal jönnek.


Íjaknál tudok talán csak egy konkrét fegyvert mondani a Smoke and Mirrors. Ha nem vesznek észre akkor nagyot sebez és alapból meg van gyújtva. Mivel a túz elég fontos szerepet játszik a játékban én mindig az alapból tüzes nyilakat preferáltam, hogy ne kelljen keresgélni valami lángot ha csinálni akarsz valamit.

Kardoknál az Instant charge és a critical hit nagyon jó. Van pár ilyen legendary kard ha jól emlékszem. A health on hit általában halhatatlanná tesz bármin.


Amikor megvettem a játékból a teljes (Gold) kiadást akkor kaptam hozzá egy Roman Centurion packet, abban van egy alabárd a Divide et Impera, na az baromi jó volt, rengeteg használtam az egész játék alatt. Az is health on hit vagyis tölti az életed a sebzés arányában ütésenként. Azzal csak odaállsz egy harci elefánt elé és csapdosod és sohasem halsz meg. Tömegekben még jobb hiszen több embert is megüt, nem baj, hogy lassú és közben te is kapsz. Nekem a sima botok túl gyengék voltak sebzés szempontjából, a nagy bunkók meg túl lassúak. Az alabárd pont jó, üt is rendesen. A tőrök elvileg nagyon gyorsan ölnek, de nekem nem tetszett a rövid elérésük, inkább kardoztam még. Amiért jó még az alabárd az az, hogy lovagolva támadást betöltve szét tudsz csapni vele ellenfeleket leszállás nélkül egy ütéssel is akár. Nagyon leegyszerűsíti a kissé macerás lovaglós balhékat vagy csak szimplán ha nem akarsz vacakolni gyalogosokkal.

2020. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!