Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 ben hogy tudom meghívni...

Vanitas kérdése:

Sims 2 ben hogy tudom meghívni a magániskola igazgatóját?

Figyelt kérdés
Amikor meghívom mindíg igent mond és másnap 5-re mondja, hogy jon. Es amikor ott van masnap 5, kiir egy uzenetet, hogy az igazgató nem gondolja, hogy ez olyan kornyek ahova szivesen jonne.De minden haznal ez van luxushazaknal is, es ha 5-os tanulo a gyerek akkor is..

2020. febr. 10. 01:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell meghívnod? Azért, mert ő az igazgató? Ha annyira nyalizni akarsz neki, akkor vidd be te az ajándékaidat az irodájába, akkor nem kell kimennie házhoz (úgysem megy)!

Én például nem hívnék meg olyan vendéget, aki mindig lemondja a látogatást adott időben (amit ő határoz meg!)és gúnyolódik a körülményeimen.

Ennyire fontos a gyerek előmenetele, hogy lemész kutyába? Inkább tanítanád önbecsülésre, önérzetre a gyerekedet magaddal együtt...

2020. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1 vàlaszolò....tesò ez egy jàtèk...had jàtszodja ahogy kedve tartja...nem a vèlemènyed kèrdezte ki
2020. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!