Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet játékost lekoptatni?

Hogyan lehet játékost lekoptatni?

Figyelt kérdés
Van egy játékos, aki nagyon rám van izgulva. Hónapok óta minden csoportban, amiben ő és én benne vagyok engem szapul, keres és egyszerűen nem érti meg, hogy egyetem, munka és sport miatt nincs időm a hülyeségeire (meg az adott játékra sem, ami miatt folyton nem tud békén hagyni). Hogyan tudnám lekoptatni/leállítani? Hiába írtam neki bármit, azzal csak még jobban tűzbe jött.

#lekoptatás #játékos #idegesítő játékos #toxikus játékos
2020. febr. 10. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Meg kell keresni hol lehet letiltani, vagy minden platformon ahol elérhet tiltani, és akkor hiába akar kötekedni.
2020. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak amiatt aggódom, hogy a többi játékost megpróbálja ellenem fordítani. :-/ Egy ilyen csoportban még admin is, onnan valószínűleg ki is dobatna, ha letiltanám.
2020. febr. 10. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan mi miatt szált rád? Melyik játék/csoportról van szó?


Illetve ahogy első írta, tiltsd a 3.14csába le és kész. Ha ez miatt kirakna csoportból akkor írj 1 másik adminnak ott ez miatt(screenshot-tal igazolva állításod) és akkor majd öt rakják ki.

2020. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
#3 vagyok. Annyit még hozzá tennék hogy ha tiltani nem akarod, akkor szimplán csak ignoráld és kész. Mint ha nem is létezne.
2020. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tiltod és ha admin kérdi elmondod az okát, nem hiszem hogy ne adna igazat a másik meg hogy tényleg totál figyelmen kívül hagyod aztán megunja magától.
2020. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ingress/Pokémon Go. Először az volt a problémája, hogy küldtem be leírás- és címmódósítási javaslatokat portálokhoz, amiket a játékosközösség elfogadott (nem én tehetek róla, hogy silány minőségben küldtek be portálokat, sok esetben még leírást sem írtak az adott entitásról vagy, hogy a cím tök ötlettelen és általános volt [pl.: "szobor", "templom"]). Mostanában pedig elvileg az a baja, hogy 1 fotót is be merészeltem küldeni az egyik portálhoz, amit a többi játékos megszavazott és bekerült a játékba.

Csak ezt sokan mások is csinálják, hogy küldenek be módósítási javaslatokat és fotókat, érthetetlen miért pont engem szemelt ki.


Csak jó kérdés mennyi idő után unja meg, lassan fél éve nem hagy nyugton. És semmi időm az egyéni szociális problémájával foglalatoskodni + a játékkal sem.

2020. febr. 11. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!