Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi okozhatja a hibát: sötét...

Mi okozhatja a hibát: sötét képernyő minden indulásnál, a program nem válaszol (Far Cry 4)?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal sötét képernyő és fagyás. A menüig sem indul el. Külföldi fórumokon nem igazán lehet kivenni, hogy indulásnál van-e vagy sem, nálam minden indulkáűskor egyből nem is válaszol. Aki tud megoldást, kérem jelezze! Windows 10-en használnám.


Mindent feltelepítettem amit a külföldi Ubisoft-os emberek írtak (DX, VC++, .NET Framework stb.) és semmi. HID vezérlőket is letiltottam, Dual Core Optimizert is, de semmi, most telepítettem 3-jára már és csak egyyszer indult el a töltő képernyőig aztán ott be is halt. Mi okozhatja, ha régen működött? A PC -vel nincs baj, mert karban van tartva, tehát lövésem sincs!


2020. febr. 11. 15:26
 1/1 A kérdező kommentje:

Jó lenne már 4 telepítés után, ha működne, ha már ennyit szenvedtem vele. Külföldi FŐLEG NE Ubisoft-os fórumokat ne ajánljatok, mert lehetetlen kivenni, hogy ugyanez a probléma... Valami olyan megoldás kell, akinek sikerült rájönnie mi okozhatja a hibát.


Jó lenne, ha végre menne. Köszönöm előre is!

2020. febr. 11. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!