Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen miért nem tudom...

Doncolaa kérdése:

Steamen miért nem tudom aktiválni a játékaimat?

Figyelt kérdés
Itt van nálam a Spore,Sniper Elite,Call of Duty WaW,Battlefield Bad Company2 (igen ez origines de fent van steamen is)stb.. A játékok újonan lettek vásárolva (dobozos) tehát nem lett már előtte fel használva a kódmásnál.Akárhányszor be irom tökéletesen mindig azt irja ki hogy: érvénytelen termékkód,a megadott termékkód érvénytelen.

2020. febr. 11. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg nem steames kód, hanem origines.
2020. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott sem tudom aktiválni,(a Sporet)
2020. febr. 11. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nagyon régi játékok, nem biztos hogy az első kiadásokat online is lehetett aktiválni. A bennük lévő kód így nem Steam kulcs, hanem sima telepítési sorozatszám helyi telepítéshez a lemezről. Ha a dobozon nincs ott a Steam logó vagy Steam-re való utalás, akkor nem aktiválható be valószínűleg.
2020. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen valószinűleg ez lesz a probléma forrása,köszönöm
2020. febr. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!