Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 0xc000007b error sims 4nél....

0xc000007b error sims 4nél. Mi lehet a megoldas?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mar 3 napja próbálom megoldani ezt a fent emlitett problémát, viszont sehogysen akar ez ah egesz ossze jonni.


Nagyon sok videot megneztem mar meg, es egyiksem sikerült.


Ez egy nCore-on megvasarolt sims 4 codex, es egy masik gépen teljesen jól működik.


Feltelepitem, crackelem, es amikor elindítom akkor ki irja ezt a 0xc000007b error üzenetet.


Előtte az msvcr120.dll illetve az mscvp120.dll hiányzott, azt pótoltam de ezt mar nem tudom megoldani.


Minden szükséges program telepitve van. Próbáltam mar azt is h egy regebbi visual c++t toltok le, de az sem oldotta meg.


A windows 10 eredeti, előre telepített windows 10 home.(laptop)


Ebben kérem a segítségeteket, elore is köszönöm.



2020. febr. 12. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

"Ez egy nCore-on megvasarolt sims 4 codex, es egy masik gépen teljesen jól működik"


Hát ez jó!!!!! xD így éjnek évadján ezen akkorát nevettem hogy zeng a ház. xDDDDD


Ncore és megvásárolt szó egy mondatban... :D Kérlek ez nem "megvásárolt" hanem tört játék. xD


Ami a működését illeti. Ugye az tiszta, hogy nem csak 1 Visual C++ kell neki hogy fusson? Több más dologra is szüksége van, és mivel ezek sincsenek meg neked ezért kaptad azokat a dll hiányos jelentéseket.


Illetve hiába hype-olják a win 10 még mindig nem a legjobb játékokra(hogy finoman szóljak). Win7 64bit-es rendszer kell neked ha játékokra akarod használni a géped.

2020. febr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nyílván ironikusan mondtam hogy ncoren megvasarolt jatek.


Elore telepitett windows van es nen tudom ujra huzni sajnos. De majd megpróbálom amiket mondtal.

2020. febr. 12. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Vc redist 2015 / 2013 / 2010 -et tedd fel, mind kettőből az x86 és x64 változatot is.


Valamint felrakhatsz egy directx web setup-ot is.


Ha még mindig nem, akkor nézz utána a .Net verziódnak, és frissítsd le azt is.


Ha még mindig nem, akkor próbálj meg esetleg egy újat letölteni (ajánlom a fitgirl repack-es változatot)


Azt a win7-es kommentet meg ignoráld... Csak gondolj bele, miért ne futna egy olyan játék win10-en amit kb már 5 éve azon fejlesztenek ? :O

2020. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!