Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglalóban hogyan választ...

A Honfoglalóban hogyan választják ki, hogy melyik javasolt kérdés szerepeljen és melyik nem?

Figyelt kérdés

Pl. mi miatt kerülhet be a Mikor született.... típusú kérdések közé mondjuk Feldmár András elmeorvos, Koós János énekes (az idősek közül), meg ismeretlen angol nevű énekesek.

És kiesik pl. Fankadeli, v . Petrás János, és más magyarok.



2020. febr. 14. 03:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet kérdés Faludy György is, hogy hányban érettségizett, pl.
2020. febr. 14. 04:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy hogy hányban költözött Molnár Ferenc a fenyegető nemzetiszocializmus elől Svájcba.
2020. febr. 14. 04:32
 3/8 A kérdező kommentje:

Az meg kiesett, hogy hány évesen adták örökbe Szokolyáról Mányoki Ádámot.

Mányoki festette pl a Rákóczi festményt, és 12 évesen adta a református pap apja örökbe egy német tábornoknak.

2020. febr. 14. 04:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Az is megy, hogy mikor született Adam Lambert amerikai énekes.
2020. febr. 17. 04:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy melyik évben halt meg a Kirk Dougles -mostanában-, az egy héten belül kérdés, hogy melyik évben halt meg Magyari Béla űrhajós, az kiesett, nem lehet kérdés.
2020. febr. 24. 03:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Az is kérdés, hogy hányban mutatták be Spiró György Imposztorok c. művét.
2020. febr. 24. 03:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne keress benne logikát... Én egyszer a 10.-es biosz könyvemből írtam kérdést. Nem került be.
2020. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom. Kell, hogy legyen valami ok.
2020. ápr. 21. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!