Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne 2db kérdésem van nekem...

Sanyi2001dec kérdése:

Lenne 2db kérdésem van nekem egy gépem: 2.8ghz 1 GB ram 32mb video kártya windows xp ezen milyen játékok futtnak el? milyen telot vegyek hogy androidre el mennyen a farming simulator 20 (csak huaweit vezsek)

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

igazából te ne akarj farming szimulátorozni, meg telefont használni, ha helyesen írni sem tudsz! Hány éves vagy? 10-12? Egy értelmes mondatot nem tudsz leírni rendesen.


Amúgy játékok - Carmageddon, Blood, Quake 2-3, Doom, Heroes of Might and Magic 3-4, Monkey Island sorozat, Need for speed hot pursuit, High Stakes, Underground 1-2 ezek elmennek, talán még a Call of duty is. Aztán Baldurs Gate, Morrowind stb... 2002-2003-ig elég sok játék el fog futni.

2020. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
El irtam mert gépen nekem nagyon homályos a monitor
2020. febr. 14. 08:30
 3/4 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2020. febr. 14. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki nem látja, hogy a kérdés kamu azt csak sajnálni tudom. Jó szórakozást kisbirka :)
2020. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!