Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés
Vpx27 nevű felhasználó kérdése:

Mit csináljak ha az Eldarya játékban egy karakterrel sem találkozom?

Sziasztok, a játék 5.epizódjában elakadtam amikor a hajózási felszereléseket kell megszerezni. Nagyjából háromszor körüljártam mindent de egy szereplővel sem találkoztam.

Ilyenkor mi a teendő?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Eldarya, játék, karakter, 5.epizód

febr. 14. 11:57  Privát üzenet  

A válaszok

Sziaa!

Érdemes ezt a blogot használni, sok segítséget találsz, én ez alapján csinálom mindig és nagyon szeretem:

[link]

Ez az 5dik epizód megoldása:)

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 14. 12:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, ezt a blogot én is használom de ebben az van hogy mi a kérdésekre a válaszok, karakterek jellemzői meg ilyesmi... De amikor játszok nem találok egy karaktert sem...

# 2/5Időpont febr. 14. 13:31 Privát üzenet
Töröld a cookiekat az előzményekből aztán, ha ez se működik van egy támogatás rész a fórumon. (Mondjuk ott is ezt fogják mondani szerintem.)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 14. 13:41 Privát üzenet
Én a helyedben koccolnék onnan! Ki mered jelenteni, hogy nem tartalmaz adathalász scriptet, vagy bitcoinbányász scriptet az oldal?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 14. 17:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a segítséget!

# 5/5Időpont febr. 14. 19:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eldarya 28. Epizód?
Az eldaryában mit kell tennem hogy Leitannal jöjjek össze?
Össze lehet jönni az Eldaryában Keroshane-nel?
Az Eldarya játékban a familiarisom talált 2 fajta violinkulcs alakú csalit. Melyik familiárist lehet vele elkapni?
Eldarya-n miért nem tudok vásárolni a barátnőmtől?
Animék tsundere főhőssel vagy gyakran feltűnő tsundere karakterrel? Főként fiúra vagyok kíváncsi, de lány is jöhet! 😉

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!