Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok rosszúl a számító...

Miért vagyok rosszúl a számítógépes játékoktól? (lent)

Figyelt kérdés

Elkezdt fájni a fejem, hányingerem lesz és nagyon melegem lesz tőle. De miután elmulik az után gond nélkül tudok játszani amíg nincs egy pár hetes vagy hónapos kihagyás. Akkor azonban újra előjönn ez.


Felül vagy oldal nézetes játékok esetén kevésbé jönn elő.


Másoknak is van ilyen?

Mitől van ez?



2020. febr. 18. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán epilepsziás vagy? Komolyan kérdezem, mert a villódzó fények ezt generálhatják! Érdemes kivizsgáltatni én a helyedben orvoshoz fordulnék!
2020. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érzékenyebb vagy a FOV-ra.
2020. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amikor csak villogó képek vannak egy filmben vagy egyéb helyen azzal nincs bajom és ha egyszer rosszúl voltam akkor utána már nincs már semmi bajom ha nincs kihagyás úgy hogx nem hiszem hogy epilepszia lenne.


2.

Az micsoda??

2020. febr. 18. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a betekintési szög.

Nem vagy vele egyedül, nekem is van ismerősöm aki nem tud RPG játékokkal játszani, mert rosszul van a mozgástól, fordulatoktól. A rekord nála kb a Witcher kijátszása volt, de az is csak azért, mert hátulról 3. személyként nézed. Keress olyat, amitól nem szédülsz, pl stratégiai játékok, vagy bármi más, amit felülről nézed, nem első személyből.

2020. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!