Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 20 wl kilépés?

Fifa 20 wl kilépés?

Figyelt kérdés

Fifa 20ban úgy játszottam, hogy direkt kiléptem meccs elején. Kaptam egy üzenet de nem olvastam el mert véletlen elnyomtam. Azóta elég érdekes a játék. Nagyon furcsán mindig az ellenfélel van a játék. Neki minden sikerül nekem nem oda mennek a passzok ahova akarom, lövéseim nagy része kimegy vagy kapufa...a 6oson belüli lövések is ami találna azt a kapus fogja. Nagyon nehezen tudok gólt rúgni.

A kilépésekért csinál fifa ilyet?

Nyilván megérdemlem mert fsz voltam, de vajon a játék végéig ilyen lesz? Vagy a 21ben is? Volt már valaki így? Már vissza estem div7be. Illetve valahogy fel lehet oldani vagy oldatni ezt ha tényleg az ea csinálta?



2020. febr. 18. 15:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!