Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a rainbow six...

Megvettem a rainbow six siege-et de csak orosz nyelven elérhető miért?

Figyelt kérdés
azt irja a steam hogy az én régiómba csak orosz nyelven elérhető de szlovákiában vagyok és nemértem miért nemtudom átállitani angolra.igaz hogy ukrajnában vettem meg de akkor sem értem mivel itt szlovákiában ujra telepitettem valakinek valami ötlet hogyan tudnék angolul játszani?
2020. febr. 19. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A játékok régiónként más verzióban jelennek meg. Ez olyan, mintha Ukrajnában megvetted volna a CDt. Nem lesz rajta más nyelv, csak ami abban a verzióban van. Esetleg egy nem hivatalos patch segíthet, de akkor bukhatod a multit.
2020. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régió zár befigyel, Ukrajnánál csak oroszt enged. Meg kell venni újra, ezúttal szlovákiban vagy egy global kulcsra kell befizetni, amire olyan nyelvet állítasz, amilyet akarsz.
2020. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!