Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek/Nektek melyik a...

Szerintetek/Nektek melyik a legjobb a Windows?

Figyelt kérdés
Szerintem a 8.1

2020. febr. 20. 15:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
78%
7, még mindig az fut a gépemen. Nem akarom lecserélni. Vírusirtó van, az teszi a dolgát, szolgáltatói NAT mögött vagyunk, úgyhogy védve van.
2020. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
55%
Win 7. Folyamatosan azt használom és fogom is! Frissítések kilőve, soha nem frissítettem és semmi gondom nem volt vele, soha nem fagyott, nem indulgatott újra, nem lassult! Ja, eredeti, lemezes kiadás.
2020. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
56%
64bites Win7 egyértelműen. Az a valaha készült legjobb windows rendszer.
2020. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%

Windows 7. Atom stabil, gyors, szép (és jól alakítható), és majdnem mindenen fut. Aztán jön az XP, ami csak azért lett második, mert eleinte szeretett megborulni, a harmadik pedig a sokak által utált Vista.


A 8.1 mára egész tűrhető lett, de még ma is sok bosszantó dolga van (tudom, mivel használom egy 2 az 1-ben laptopon), de még mindig fényévekkel jobb mint a 10.

2020. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
39%
Windows10 rég beelőzte a 7-et és jobban futnak rajta a játékok is a 7 támogatása véget ért szóval lassan semmi nem fog futni rajta.
2020. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
28%

Látom a sok mínusz huszár itt veri a "játékszerét" hogy mindenkit lepontoznak. xD


Kedves utolsó válaszolónak pedig: A windows 10 1 rakat lócitrom. Win7 messze veri a 10-et. Az igaz hogy már nincs "támogatása" de akkor sem tervezek 10-re váltani. Ha ez miatt pár játékról le kell mondanom, ám legyen.

2020. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
43%

Nekem már egy ideje win10-em van, de valahogy a win7 stabilabb volt (vagy legalább is annak tűnt). Win8 kilőve a csempés rendszer miatt, az agyamra ment, fent volt kb 1 óráig aztán ment is vissza a win7.


Persze az XP-t semmi nem veri, de legyen a win7 duzzogva :D

2020. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%

#6 Dehogy veri ne terjessz itt false-információkat ha még nem próbáltad az új rendszert természetesen EREDETI-t. Direkt írtam hogy rég beelőzte már a 7-et és ez az igazság

Mivel a 7 támogatása véget ért idő kérdése mikor szüntetik meg az alkalmazások a támogatását.

2020. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelműen a Windows 10. Aki a 7-est dicsőíti, az álomvilágban él.
2020. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
55%

Csak szólok, hogy ma magyarországon a közigazgatásban, főleg kistelepüléseken még mindig WinXP fut a gépek jelentős részén, a hivatalokban pedig Win7! Tonnaszámra szórták szét annó az XP-t és a Win7-et a diplomások között ingyen (oktatásban stb...) így a lakosság jelentős része is ezeket használja ma!


Tudom, mivel ezzel foglalkozunk, és hidd el, informatikusként azt mondom, hogy NEM kell frissíteni, teljesen felesleges az átlagfelhasználó számára! Sőt tovább megyek, van olyan kisönkormányzat - nem is egy - amely xp-t használ 2005 óta és soha hozzá sem nyúltak! Semmi bajuk vele! Nem frissítették, nem upgrade-olták.

2020. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!