Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs crossfireX és...

Miért nincs crossfireX és mért recseg a hang Windows 10en?

Figyelt kérdés

Egy ideje recseg a hang, tegnap feltettem a 8.1-et ott nem recsegett.

A 10 már első használat óta ha valami grafikai elemet tölt be(programok rendszergazdai kérése, játékok, videó) recseg egy "brr" hangeffektekkel. (Feladatkezelő 100% hangeffekteknél a vidikarinál)

A driver friss.


crossfireX:

GPU-Z szerintem tiltva van. 2 vidikarim van az integrált dolgozik csak, a másik nem. Driverben (régebbiekben sem) nincs ilyen opció, az eszközekezelő látja a másik videókártyát.


8.1-en a crossfireX hibaja is megvolt. Trükkel feltudtam rakni a friss drivert de ott sem volt opció. Hangrecsegés nem volt ott.


Jelenlegi rendszerem: Windows 10 Home 64bit

AMD A8-9600 R5 integrált 512MB-s kari

AMD Radeon R9 270 2gb

8GB RAM


Ez egy laptop.



2020. febr. 20. 23:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Az brr hangeffekt nem mindig van csak az esetek 50%-ban
2020. febr. 20. 23:25
 2/6 A kérdező kommentje:
GPU-Z szerint*
2020. febr. 21. 01:20
 3/6 Brandon41 ***** válasza:
62%
Melyik a másik videókártya?
2020. febr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Integrate AMD Radeon R5

Dedikált AMD Radeon R9 270

2020. febr. 21. 15:29
 5/6 Brandon41 ***** válasza:
Crossfirex-et és SLI-t CSAK ugyanolyan videókártyákkal lehet létrehozni. Tehát te várhattad volna életed végéig hogy ebből a kettőből crossfire legyen + lehet hogy az R9 270 a pcie-en keresztül csinál crossfire-t, de ebben nem vagyok biztos. Nem hiszem hogy olyan nagy segítség lenne azaz integrált grafika a vga-nak.
2020. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

GPU-Z szerint elérhető, AMD vezérlőpúltjában nem találom ezt az opciót, a dedikált VGA használva sincs.

Lehet hardver hiba majd megnézetem azért köszi.

2020. febr. 22. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!