Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sea of thieves bug?

Sea of thieves bug?

Figyelt kérdés
Szóval ez nem most történt,de egyszer felmentem a csontihajóra és megöltek a csontik.Eddig nem történt semmi különös,csakhogy a halálom után nem a szokásos hajóra kerültem(zöld mágiás szellemhajó),hanem egy szobába ,ami tele volt arannyal és a trónon ült egy csontváz.Azzal kellett harcolni miközben jött a többi gyenge csonti.Voltak különleges képességei is de már nem emlékszem miket csinált csak arra hogy a föld alá tudott bújni.Természetesen. em győztem le.Halálom után visszakerültem a hajóra.Mi volt ez egy bug vagy lehetséges hogy oda kerülsz?

2020. febr. 24. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég furcsa bug lenne, kidolgozott teremmel, arannyal, főgonosszal, külön egyedi képességekkel.
2020. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az a bug,hanem hogy oda kerültem.Láttam egy videót ,ahol állítólag ő a főboss.
2020. febr. 26. 07:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta rájöttem,hogy a shores of goldra dobott be a boss-hoz.Fura....
2020. ápr. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!