Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud a far cry 2 höz...

Valaki tud a far cry 2 höz hasonló típusú játékot?

Figyelt kérdés
a farcry2 be az tetszett meg hogy kegyetlen jó volt az atmoszféra. Tudok én is pár fps-t , de nekem olyan kellene amibe olyan jó az atmoszféra, a hangok, a környezet mint ebbe. És nem a far cry 3-4-5

2020. febr. 27. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Bioshock

Metro 2033

2020. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyenekre gondoltam köszi, ha valaki tud hasonlót , esetleg katonai jellegűt akkor irja le
2020. febr. 27. 14:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem baj hogyha régi
2020. febr. 27. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Tomb Raider. Olyan, mintha egy filmet néznék. Sokszor meg is állok és csak nézem a tájat. Komolyan mondom.
2020. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Metro-ból én ajánlom a folytatásokat is, kifejezetten élvezetesek. Ezen felül még a S.T.A.L.K.E.R. széria is, bár ez főleg akkor fog tetszeni, ha át tudsz lépni a hibáin. A Lost Alpha különösen ajánlott, tömve van minden földi jóval.
2020. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a stalker szériárol hallottam nagyon vonzott, csak amikor a videó felébe csak arról magyaráztak hogy a hangok néha távolságtol függetlenül jönnek , meg stb... elment tőle a kedvem, de majd lehet leszedem. köszönöm a válaszokat
2020. febr. 27. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Far cry 3 best! Új gyönyörű grafika szép játékmenet és gyenge gépen is elfut.
2020. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a Ghost Recon Wildlands is nagyon bejön, és rendkívül hasonló mint a FarCry 2, csak nagyobb, meg picit annál talán változatosabb.
2020. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A pár éve megjelent Prey, nem mondom hogy korszakalkotó, de van egy egész kellemes hangulata, illetve alapvetően mechanikailag is össze van rakva.
2020. febr. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!