Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black Desert Online-ban...

Black Desert Online-ban melyik szerveren találhatok magyar honfitársakat szép számban?

Figyelt kérdés
Minap megvettem a játékot és mivel az idegen nyelvtudásom nem a legjobb érdekelne, hogy melyik szerveren vannak magyar játékosok, akik a kezdeti kérdéseimre tudnának esetleg válaszolni.

2020. márc. 4. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. A szerverek itt nem úgy szerverek ahogy a többi mmorpg-ben. Itt szabadon váltogathatsz köztük. Itt inkább úgy képzeld el a szervereket mint más mmorpg-kben a Channel-eket az adott szervernél. Szóval éppenséggel bárhol belefuthatsz magyarba. Sőt még hirdetik is magukat a magyar klánok(nem 1x láttam). Egy kis odafigyeléssel elég hamar találsz majd magyarokat. :)
2020. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk elég nagy szégyen, hogy ennyi idősen (hiszen a játék 16 éven felülieknek készült) egy ilyen primitív játék is feléli az angoltudásod! sajnos ezért tart itt a magyar társadalom, ahol.
2020. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló. Azért még nem kéne a kérdezőt "leminősíteni". Nem mindenki angolt tanul az általános iskolába, nekem se sokon múlt hogy németet kelljen tanulnom anno. Szóval ha nem angolt tanult már a legelejétől akkor azért érthető hogy hézagok vannak az angoljával. Ellenben ha már általános elejétől azt tanulta akkor igazat adok neked. Viszont amíg a körülményeket nem ismerjük, ne kritizáljuk ha lehet.
2020. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. A nyelvtudásomat illetően...igen németül tanultam és azt használom, az angol is megy de csak inkább alap szinten.
2020. márc. 4. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor allitsd a jatek nyelvet nemetre. Problema megoldva.
2020. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 és 5 Én egyszerűen szeretnék magyar playerekkel találkozni, tehát az én problémámat nem oldottad meg te zseni. 16 év felett az ember normálisan válaszol, ha feltesznek egy kérdést, nem kezd el kötekedni.
2021. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!