Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeri valaki a Shadow of War...

Ismeri valaki a Shadow of War "Nemesis" rendszerét?!

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a Shadow of War című játékot és bár imádom, de nekem a játék Nemesis rendszere valahogy átláthatatlan.


Már legyőztem minden testőrét a várúrnak, de az azok alatti parancsnokok közül bárkit győzök le, újratermelődnek mindig. 20 órát öltem a játékba, de egy várat sem tudtam még elfoglalni.


Valamit rosszul csinálok?!

Valamit nem szereztem meg, ami szükséges ehhez?!

A story-ban való haladás hatással van erre a "képességre" vagy az mindegy?! - mert a storyből eddig vagy két küldetést teljesítettem, annyira az nem kötött le.


Szóval, nagy segítség lenne, ha valaki leírná - lépésenként - hogy tudok bejutni a várba s elfoglalni azokat.


Köszönöm! :)



#végigjátszás #Shadow of War Nemesis rendszer #Shadow of War végigjátszás
2020. márc. 5. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A kapitányok és hadurak állandóan "termelődnek", nem tudod végleg kiiktatni őket. Mindig a helyükbe lép valaki, ahogy szintet lépnek egyes orkok vagy trollok. A történetet előrehaladtával tanulod meg hogyan lehet elfoglalni az erődöket és az ehhez szükséges képességeket is a küldetésekkel kapod meg. Ezek arany színűek és nem tudod pontokból feloldani őket. Szóval szükséges haladni a story-val, ha erődöt akarsz foglalni.
2020. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Na, ez hasznos volt tényleg!


Valaki írt, hogy szükség van hozzá a Gyűrűre, amit a játék elején oda adunk a Pókhercegnőnek. Szóval, az egy küldetés, amiben gondolom vissza adja. Azt hiszem, pont ez előtt a küldetés előtt állok (The Fall).


Már kezdtem azt hinni, hogy ez csak egy véget nem érő hentelés, de azért örülök neki, hogy nem. :)

2020. márc. 5. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban kell a gyűrű és vissza is kapod. Mivel felszerelés része, így a többi cucchoz hasonlóan ez is fejleszthető. Ráadásul tálalhatsz több fajtát, amiknek más képességük van. De azok mind egy-egy szett részét képzik, ha jól emlékszem.


Pedig jól hiszed, a darálásnak sosincs vége. Csak olykor megszakítja néhány küldetés. Az ellenfelek pedig egyre keményebbek lesznek, ahogy szinteket lépsz. A nemesis rendszernek ugyanis az a dolga, hogy szívasson. Olykor elég komolyan is veszi a dolgát. Tud meglepetést okozni akár egy alacsonyabb szintű kapitány is 😄.

2020. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem már csak egyetlen dolog érdekelne: Mire jók ezek a GEM-ek?!


Nyilván valami teljesítmény fokozó képességük lehet, de melyiket hova kell betenni, vagy bármelyik berakható bárhova?!

2020. márc. 5. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra nem emlékszem melyik mire ad pluszt. De a pontos hatásuk attól függ, hogy mibe rakod be. Például növelheted a fegyvered sebzését, a fókusz csökkenését lassíthatod íjászat közben, vagy plusz ellenállást ad a páncélodhoz.
2020. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!