Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régen, a 90-es évek legelején...

Régen, a 90-es évek legelején volt egy ilyen Matchbox szerű kis játékautóm, melyik volt ez?

Figyelt kérdés

Kék volt, két fehér versenycsíkkal a tetején és a motorház tetőn. A kisautó hátrahúzós volt, és volt hozzá egy kis ugrató szerű kis pályarész is, és amikor hárahúztad és elengedted az ugrató felé a kisautót megugratta a kis ugarató a kiskocsit.

Úgy emlékszem talán volt narancsszínű változatban is ez a kisautó modell.

Esetleg, ha valaki tudna képet küldeni róla nagyon köszönném.



2020. márc. 6. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hot Whells , keress rá.
2020. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nekem is megvolt, csak narancs színű autó (Ford), tesómnak meg fekete (Pontiac?)


Volt egy műanyag ugrató, kapu, meg kúpok. Az autónak gummi volt a hátsó kerekén.


Sajnos nem hiszem, hogy még meglenne.

2020. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Az autónak gummi volt a hátsó kerekén."


Igen, gumi volt a hásókerekén. Nekem sötét kék volt.


Mi lehetett ennek a játéknak a fantázia neve?

2020. márc. 8. 00:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, talán Ford volt vagy Pontiac vagy Chevrolet. Már nem emlékszem sajnos.

Arra viszont emlékszem, hogy több darabos volt a játék szett: volt a kisautó, volt az ugrató, voltak kis műanyag bóják és talán egy Cél kapu.


Annyira szeretném látni még egyszer utoljára ezt a játékot, ha csak lehet egy képen is.

Ez volt a kisgyerek korom eggyik legelső autós játéka, amire legkorábbról emlékszem, amikor elkezdtem tudni az eszem és már tudtam ilyen kisautókkal játszani.

Nagyon szerettem a kisautót és ezt a játékot.

2020. márc. 8. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd ha hazalátogatok a szülőkhöz Vásárhelyre (kb kéthavonta megyek), megpróbálom megkeresni, hátha még megvan.
2020. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!