Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Doom Eternalba szerintetek...

A Doom Eternalba szerintetek lesz Deathmatch dlc?

Figyelt kérdés

Addig biztos nem veszem meg, míg nem lesz benne!

Szerintem, és mások szerint is akik játszunk a 2016 os al, ez volt a legjobb része, a Deathmatch.


Klasszikus, Quake 3 szerű arénaharc.


Erre fel bejelentették hogy nem lesz benne.


Nem érten miért kell ide is ezt a csapatos dolgot erőltetni!


Szerintetek dlc be lesz esetleg Deathmatch?

(Ha nem, akkor marad a 2016 os)



2020. márc. 11. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam csak single player dlc-k lesznek. Amúgy nem értek veled egyet abban, hogy a deathmatch a legjobb része, persze szórakoztató az is, de a doomnak a singleplayerjén van a hangsúly, a multiplayer csak egy extra. De amúgy minek egy deathmatch az eternalba mikor ott van a 2016-os játék. Egy Doom eternal deathmatch mivel lenne másabb mint a 2016-os? Az id a látszatát se akarta kelteni, hogy ugyan azt a játékot csinálják meg újra, ezért újított, változtatott dolgokon.
2020. márc. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, engem sose érdekelt a Single része, és ismerek egy csomó embert akit szintén nem érdekelt.


Mész egy csőben és lövöd az idegeneket, igazából ennyi, nem egy Silent Hill, vagy nem egy Final Fantasy, Witcher, hogy a története miatt vinném.


Gondolom nem nagy spoiler hogy itt meg open worldösebben mész majd egy csőben..a marson..és lövöd a démonokat.. huh.. :D


A Cod ot/Battlefield et se nagyon a történet miatt veszik meg szerintem.

(főleg ma)


Ok, változtatnak rajta, de az hogy a legkedveltebb részt kiveszik belőle, hogy játssz a másik móddal inkább erőltetés.


Meg, ha tudsz nekem mondani másik konzolos jelen generációs Aréna-multit, ami olyan mint a Quake 3/Unreal Tournament, akkor szolj!


Ellenben én tudnék sorolni most olyan fps multiplayert ahol a csapatot erőltetik!



Szóval hogy "minek" deathmatch egy Id játékba? ugyan azért szerettük volna ezt a gémet mint amiért jön egy Overwatch 2 is..


Új pályák miatt, jobb grafika miatt stb, stb..


Vagy ugyan azért amiért új Fifa is jön, és megveszik.


Nem új játékot/játékmódot akartunk, mi aréna shooter fanok hanem a régi folytatását! :)

2020. márc. 15. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnek a quake 3-hoz hasonló játékok akkor less rá a quake championsra, ez igazából quake 3 remake. Ingyenesen letöltheted, viszont ahhoz hogy unlockolva legyen minden, fizetni kell, vagy szépen sorban unlockolod a játék folyamán
2020. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Konzolos vagyok, köszi! :)

Ps4 em van, meg x em, az egyetlen Quake 3 szerű game a 2016 os Doom multija! :)

2020. márc. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!