Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A red dead redemption 2-ből...

A red dead redemption 2-ből ki lehet hagyni a nagyon erőszakos részeket?

Figyelt kérdés
Vagy lehet úgy csinálni, hogy szabadon mész, mert videóban láttam kézlefűrészelőset és ez lehet megviselne, így nem tudom kell-e a játék egyáltalán. Előre is köszönöm.

2020. márc. 16. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem az egy kihagyható küldetés része de ettől függetlenül is sok hasonlóan megrázó rész van a fő történet szálban.

Ha nem csinálod a küldetéseket akkor tudsz szabadon járkálni a mapon az első 1-2 óra után.

2020. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megnyugtattál:)
2020. márc. 17. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:

játssz vele csak online

abban semmi durva rész nincs

2020. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Én eleve kerülöm az ilyen jàtékokat. Meglehet engem kövezni de jobban szeretek minecraftozni, terrariazni, lolozni ezek eléggé család barát játékok
2020. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Assasin's creed széria ami még tűrhető de a far cry 3-hoz màr kell gyonor
2020. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
gyomor*
2020. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem igazából maga a lovas része tetszik, de akkor majd megyek onlineban meg majd küldetés nélküliben, mert én a lovazás miatt vettem, és igazából ez az első játékom, mert ma érkezett meg a ps4-em és eddig semmilyen konzolom nem volt. Köszönöm szépen mindenkinek!
2020. márc. 17. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
a konzol jó választás, az online pc-n egy mazochizmus a sok csaló miatt
2020. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
50%
Ne haragudjatok, nem szeretnék paraszt lenni. Értem, hogy sokaknak nagyon törékeny a lelki világa, hogy egy videojáték hogy a rákba okozhat maradandó lelki SÉRÜLÉSEKET? EGY VIDEOJÁTÉK?!
2021. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!