Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 Gran Turismo Sport játékba...

Ps4 Gran Turismo Sport játékban mit kell beállítani, hogy az autó ne csúszkáljon, pördüljön ki már egy kisebb kanyarban? (Van erre egyáltalán beállítás? Vagy szimplán ennyire rossz az irányítása)

Figyelt kérdés
Az autó, legyen az kis ívű vagy nagy ívű kanyar rendszeresen kicsúszik, kipördül, nehezen lehet kanyarban az úton tartani szinte lehetetlen. Van tapasztalatom autós játékok terén, nem 1-2-vel játszottam már, de eddig egyiknél sem tapasztaltam ilyet, hogy ennyire érzékeny legyen már egy kis mértékű irányításra. Sajnos a játék menüje nem magyar, így teljese vakon vagyok, hogy mit kéne állítgatni.

2020. márc. 17. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Fordítgasd le a beállításokat, keress rá. Egy ilyen neves szimulátornak lehetetlen hogy rossz az irányítása.
2020. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!