Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak ha a gép nem...

Mit csináljak ha a gép nem engedi a játékot letölteni?

Figyelt kérdés
Nem rég frissült a win 10 nem tudom hogy attól lehet e? Nem rég vettem új sims 2 kiegészítőt jófogáson és eddig mindig sikerült letölteni (CD eredeti) de most azt írja ki hogy a rendszer / rendergazda letiltotta az alkalmazást a számító gép védelmében. Ilyenkor mit tegyek?

2020. márc. 18. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Rendszergazda ként is próbáltam futtatni de ugyan azt írta ki
2020. márc. 18. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Rendszergazdai fiókkal vagy bejelentkezve?

Egyébként még megnézheted, az ehhez kapcsolódó beállításokat a vezérlőpultban.

Találtam hasonló problémát ahol levezetik a lépéseket, remélem így megoldódik nálad is.


Tiltsd le a futó vírusírtó programot ideiglenesen.

Fejlesztői mód beállítása:


Lépj a Start > Gépház > Frissítés és biztonság > Fejlesztőknek menüpontra és tegyél jelölést a Fejlesztői mód elé, majd a megjelenő kérdés esetén válaszd az Igen megerősítést.

Teszteld a program futtatását.


Amennyiben a Windows 10 kiadása Pro, úgy ellenőrizd a Helyi biztonsági házirend beállítását:


Nyomd le a Windows+X billentyűket és írd be a secpol.msc parancsot, majd kattints az OK gombra.

Lépj a bal oldali mezőben a Biztonsági beállítások > Helyi házirend > Biztonsági beállítások mappához.

A jobb oldali mezőben megjelenő listán kattints a duplán a Felhasználói fiókok felügyelete: Csak aláírt és érvényesített végrehajtható fájlok jogosultságszintjének emelése elemre és próbáld meg mindkét beállítással tesztelni az alkalmazás futtatását, tehát mind a Letiltva és Engedélyezve opció használatával.


Legvégül megpróbálhatod az illesztőt a Beépített rendszergazdai fiók segítségével telepíteni:

Nyomd le a Windows+X billentyűket, majd válaszd a Számítógép-kezelés elemet a listán.

A bal oldali mezőben lépj a Rendszereszközök > Helyi felhasználók és csoportok > Felhasználók mappára.

Kattints duplán az Administrator Built-in accountra és távolítsd el a jelölést A fiók le van tiltva előtti jelölőnégyzetből.

Jelentkezz át ebbe a fiókba és hajtsd végre a telepítést. Majd amint ez megtörént jelentkezz vissza a normál rendszergazdai fiókodba és a fenti lépéseket megismételve tiltsd a beépített rendszergazdai fiókot.

2020. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azta köszönöm majd valahogy megprobalom és rendszergazda a fiókom
2020. márc. 18. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen!


Próbáld meg lépésről lépésre, ez elvileg meg kell oldja a problémád! :)

2020. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!