Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Első souls game játéknak...

Kdani9999 kérdése:

Első souls game játéknak mennyire ajánlott a Bloodborne a nehézsége miatt?

Figyelt kérdés
Bloodborne, souls, game,

2020. márc. 21. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Fogalmazd újra, mert semmi értelme a kérdésnek.

Hogy kapcsolódik a Bloodborne nehézsége ahhoz, hogy ajánljuk-e a Demon's Soulst?

2020. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Az első a demon souls. A kamera irányítás miatt szerintem nehezebb, mint a bloodborne, de mindenkinél más. Én pl dark souls 2-ben 3 perc alatt meghaltam, mikor a kezdőterületről kijöttem és egy kupac kutya megevett reggelire. Nekem az is nehéz volt :D
2020. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Az első utca kegyetlen, én még nem jutottam el Gascoigne papáig.

Szerintem a Dark Souls 1 egy fokkal jobb lesz, van benne pajzs, lehetsz mágus is, aki lövöldöz. Az sem leányálom, de két boss-t már legyűrtem.

2020. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még egy ötlet:

Surge

Másik cég játéka, sci-fi környezet, de nekem bejön. Lehet tárolni az XP-t benne, nem vész el olyan könnyen.

2020. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz, de tanulható. Rettentő sok múlik a fegyverválasztáson: az első alkalommal a sétapálcával csak kínlódtam, egy haverom ajánlotta, hogy kezdjem újra csatabárddal vagy fűrésszel, és láss csodát: kis túlzással, mint kés a vajban, úgy haladtam előre. A pályákon kószáló ellenfelek egyesével nem is olyan nehezek, legfeljebb akkor, ha óvatlanul magadra húzol egy csapatot. A boss-okkal már megszenvedtem, de furcsa mód nekem az első kettő volt a legnehezebb (még öt végigjátszás után is előfordul, hogy Father Gascoigne-t csak csalással tudom lenyomni). Mindenesetre az anti-gamer feleségem is végigvitte, én csak abban segítettem neki, hogy mikor mit fejlesszen.
2020. márc. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Souls játékok terén szűz voltam amikor elkezdtem pár napja :D De az első pár óra után nagyon belejöttem.Nagyon élvezem. Az a lényeg hogy lassan haladj mert ha rohansz azzal csak magad alatt vágod a fát. Szép lassan körültekintően, úgy fogsz haladni. Az ellenfeleket szépen lassan egyesével húzd be, aztán tapasztalt ki hogy melyik ellenfél hogy támad. Nem nagy cucc, az első óra erről szól, nem kell kapkodni mert akkor úgyse fog menni, és csak több időd megy el. Fontos a türelem, nem éri meg idegeskedni mert ez erről szól. Tudom könnyű mondani de ez a lényege. Ha ezek megvannak akkor szépen haladsz előre. Lesz majd olyan sikerélmény hogy abba sem akarod hagyni:D
2020. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első utca direkt azért olyan szar mert ott akarja a játék megtanítani hogy taktikázz, és ne rohanj mint egy hülye. Ahol csapatban jönnek nagyon sokan, ott Ahogy mész le a lépcsőn szépen egyesével-kettesével behúzod őket. Aztán utána van egy olyan rész ahol Megint sokan vannak, ott futkározni kell és úgy behúzni őket, mert egy 10 fős csapatot elég nehéz lesz legyőzni :D. Ha bármiben segítség kéne írj nyugodtan 😁
2020. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a Gascoigne Bossnál használd a zene dobozt amit a kislány ad.(Akkor használd amikor átváltozik.) Attól megáll pár másodperce és utána már könnyű mert már csak pár ütés kell neki
2020. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!