Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cities: Skylines-hoz hasonló...

Cities: Skylines-hoz hasonló játékok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ezt a játékot, nagyon sok kiegészítője megvan, de mellette kipróbálnék már valami újat is.:) Főleg közlekedésszervezéssel kapcsolatos játékok érdekelnének, de ha mellé a várost is nekem kell megterveznem az se lenne rossz. A lényeg, hogy ne legyen egysíkú, hanem -Citieshez hasolóan- nekem kelljen mindent megterveznem és felépítenem.

Simcity-t már kipróbáltam, de az nekem nem jött be, túlságosan bekorlátoz a játék.

Illetve az se lenne rossz ha egy egyszerű laptopon is tudnék vele játszani, anélkül hogy túlmelegedne (van asztalim, csak az sokszor használatban van).

A 2D-s játékokkal is megelégszem, mostanában egyre több ilyen is van. :D Factorio pl



#szimulátor-építés-közlekedés-játék-tervezés-szórakozás
2020. márc. 23. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Citites is motion 1-2 úgy rémlik, hogy főleg a közösségi közlekedési hálózat szervezésén alapul. 2011 és 13-as játék.
2020. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik Simcity-t próbáltad?
2020. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2013-as verzióval.
2020. márc. 24. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a baj, a SimCity 4-et próbáld.
2020. márc. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!