Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az AC...

Mi a véleményetek az AC Odyssey játékról? Ugyanolyan, mint az előzőek?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, h megveszem az Odyssey-t, de volna néhány kérdésem előbb.

Szeretem az AC sorozatot, viszont nagyon sok a lootolni való, így már a végére kezd unalmas lenni, szinte mindegyik játékban.

Az Odyssey-ben is sok a lootolni való? Sok különbség van a széria többi darabja között és e között?


2020. márc. 24. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha már a többi játékban is unalmasnak találtad az ilyen sztoritól független gyűjtögetést, akkor az Odysseyt nagyon nem ajánlom neked... Egyrészt az Originstől kezdve a széria RPG-sítve lett, ami azt jelenti, hogy a folyamatos gyűjtögetés, véletlenszerűen generált ellenfelek gyilkolászása elengedhetetlen a fejlődéshez, ami nélkül pedig nem tudsz továbbhaladni a fősztoriban sem. Másrészt a térkép összehasonlíthatatlanul nagyobb bármely korábbi AC-játéknál, úgyhogy nagyságrendekkel több időt kell tölteni felfedezéssel, utazással – és további gyűjtögetéssel, gyilkolászással... Én kb. 200 órát toltam bele, mire végleg meguntam, de még mindig voltak felfedezetlen területek a térképen, és a fősztoriban is alig haladtam előre valamit.
2020. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!