Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megbízható a...

Gd628 kérdése:

Szerintetek megbízható a playstationbolt.com oldal?

Figyelt kérdés

Elég kevés infó van az oldalon, nem egy klasszikus értelembe vett webáruház, elvleg csak egy playstation típust árusítanak most is, gyanúsan olcsón. Rendelt már valaki innen?


www.playstationbolt.com


2020. márc. 24. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem annyira, max személyesen :?D
2020. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán bizalomgerjesztő.
2020. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodjunk együtt.


Nálam valamiért csak ez az egy darab eladó PS4 van, bárhova kattintok. Se kiegészítők, se egyéb termékek. Ez a termékadatlap a kezdőlap. Sőt, alapból hozzá van adva a bevásárló kosaramhoz, ahonnan nem lehet törölni, sem többet hozzáadni.

Ez így bizalomgerjesztő?


A kapcsolat lap alapján ez a cég itt található:

[link]

Ha utcaképpel szétnézel bizalomgerjesztőnek látszik?


Aztán, még mindig a kapcsolat lap, a telefonos ügyfélszolgálatnak van munkaideje, de nincs telefonszáma. Emailt csak egy beágyazott űrlapon keresztül lehet nekik küldeni, vagyis a címen kívül semmi "garantált" elérhetőségük nincs. És itt a címmel kapcsolatban is nagyon lazán használom a garantált szót.

Ez bizalomgerjesztőnek látszik?


Ezen kívül, bárhol nézed, nincs sem adószám, sem cégjegyzékszám feltüntetve sehol, amire (sok egyéb mellett) amúgy jogszabály kötelezi a webshopokat.

Ez így bizalomgerjesztőnek látszik?

2020. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Már márciusban is a PS4 Pro-t árulták, Fifa 20-al, 86000 Ft-ért?


Mert én most rendeltem tőlük, bevallom nem néztem utána, mennyire furcsa az egész oldal, de nem utaltam nekik még semmit. Megrendeltem péntek este, megkaptam emailben a megrendelési adatokat, a szállítással kapcsolatos dolgokat, no meg az utalással kapcsolatos információkat.

Mikor csináltam az utalást, kiderült, hogy nem 24 (3*8) számjegyből álló számlaszámot kaptam tőlük, hanem 26 számjegyűt. Nyilván hagytam félbe az egészet, írtam nekik a kapcsolatfelvételi űrlapon még szombaton, és hétfő estig nem jött rá válasz, ezért írtam nekik rendesen egy emailt, arra a címre, amit a megrendelés visszaigazolására kaptam, ott volt az info@playstationbolt.com cím, erre küldtem ismét, választ még nem kaptam. Most akartam volna telefonálni, de sehol semmi. Szóval nem tudom mi lesz, lehet ugrik ez a vásárlás...

2020. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Utána néztem a "Cégtaláló" oldalon.

Ez jött ki:

[link]

Nincs se működő, se pedig nem működő cég ezen a címen, ezen a néven.

2020. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 janix82 válasza:
Ne rendeljetek erről az oldalról! Én ismerek olyat, aki már pórul járt.
2020. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Spetya2 válasza:
Sziasztok. Senki ne rendejen innen. Kamu oldal, már több feljelentés van az oldal ellen.
2020. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!