Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Mit csináljak ha a Star Stable-Ben eltűnik a lovam?

Szó szerint. Eltűnt. Amikor megnyomtam a “hazaszállítás elrendelése” gombra, akkor engem ugyan hazaszállított, de a lovamat nem. És ebben az a gáz, hogy még ott sem maradt, ahonnan jöttem, mert a barátnőm ellenőrizte. Mindent megnéztünk a játékban ahol lehetett. Veletek történt már ilyen? Kérlek segítsetek. Ez szörnyű! Mit kezdjek egy lovas játékban ló nélkül? Ja és negatív kommenteket nem kérek! Köszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Star Stable, játék, online játék, , eltűnés

márc. 26. 11:45  Privát üzenet  

A válasz

Ha kilépsz a játékból és vissza, akkor visszakerülsz a lóra automatikusan amikor belépsz.

Amúgy amikor hazaszállítózol és nem ülsz a lovon, ugyanúgy visszakerül a ló is, jobbra kell lennie melletted. Valószínűleg azért nem láttad mert ez a hazaszállítós dolog olyan, h ha mások is szállítóznak, a játék ugyanoda, egymásba pakolja a lovakat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 26. 20:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok jó grafikájú lovas játékokat pc-re? Lehetőleg ne star stable legyen
Ha Bad Omen effectet kapok Minecraftban miután megöltem egy zászlós pillagert, akkor ha meghalok, eltűnik az effect és nem lesz rám hatása többé?
A Star Stable-nek Dél-patán a menedék farmon mikor napi feladatban a csikós vinnék körbe a kamrában mindig eltűnik. ?
Ha Star Stable online-ben ekadom a lovam kapok érte sc-t vagy csak eltűnik az istállómból? Ha igen, mennyit kapok érte?
A Star Stable játékban vettem 1 hónap star rider-séget ezalatt vettem egy lovat mikor a riderségnek vége van a ló eltűnik?
Az sso-ban meg lehet változtatni az Akhal-teke ló sörényét?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!