Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 játékban lehet hogy...

Sims 3 játékban lehet hogy halhatatlan legyek?

Figyelt kérdés
Megvan a természet feletti erők kiegészítő lemez. Van benne olyan hogy ifjúság forrásának elixirje. Utána néztem és ezt ha meg iszom akkor újra fiatal felnőtt leszek. Azt nem tudom hogy örökre az maradok vagy ugyan úgy öregedek vagy kezdek mindent elölről.
2020. márc. 26. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha a beállításokban kiveszed a pipát az öregedés engedélyezésénél, akkor nem leszel sose öreg és nem is halsz meg, maximum baleset vagy hasonló miatt.
2020. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom de akkor más is halhatatlan lenne
2020. márc. 27. 10:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt akarom tudni hogy ha még iszom örökre fiatal felnőtt maradok vagy fiatal felnőttől kezdődik az öregedés újra
2020. márc. 27. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A ​Nemzedékek kiegészítőben van életre szóló jutalmaként életkor-befagyasztó főzet.
2020. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!