Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Epic games-en hogyan tudom...

Epic games-en hogyan tudom megváltoztatni a hozzá csatolt Ubisoft accountomat? Hogy ne az legyen hozzá csatolva, hanem egy másik?

Figyelt kérdés
Tehát, le szeretném tölteni a Watch Dogs 2-t, de ahhoz kell Ubisoft account. Viszont, ha be lépek a Ubisoft accountomat, ahogy kéri, akkor azt írja nem ez van hozzá csatolva... Viszont, én nem tudom melyik van csatolva, csak a nevét adja meg, annak az emailját meg nem tudom😕

2020. márc. 28. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így elég bajos lesz. Jelentkezz ki, vagy próbálj egy másik IP-ről regisztrálni egy új accountot. Vagy csinálsz egy új Epic accot és egy új ubisat.
2020. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj ezen az accounton van a játék😞
2020. márc. 29. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem. A Watch Dogs 2 Ubisoft játék tehát logikusan UPlayre veszi az ember.
2020. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ingyenes volt epic games-en...
2020. ápr. 10. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!