Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem olvassa be az Xbox...

Miért nem olvassa be az Xbox One az egyik régebbi játékomat?

Figyelt kérdés
Korabban már játszottam rajta, de egy ideje másokkal játszottam. Gondoltam most ismét előveszen, de nem erzékeli a cd-t.

#játék #cd #Xboy one
2020. márc. 30. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem karcos a cd?

Nincs rajta "elfolyás" szerű elszíneződés?


Mert máskülönben olvasnia kellene, ha más cd-ket is olvas. Gondolom eredeti a cd. Mert ha nem, lehet, hogy az egyik frissítés kizárta az olvasását.

2020. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott, köszönöm!:)

Valamiért észhez kellett térnie a gépnek, mert kb 10 perc után elkezdte lejátszani.

2020. márc. 30. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet venni sebalkoholt (60-70%-os), vattát vagy fülpiszkálót átitatsz vele és finoman végigpucolod a lemez felületét, az is segíthet neki. Valószínűleg karcos már a lemezed, azért megy a gépnek olyan nehezen.
2020. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót.
2020. márc. 30. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy letörölted a játékot? Vagy nem frissítetted? Ugyanis indítás előtt fel kell telepíteni/frissíteni mindent és ezt a gép ellenőrzi. Ha kell akkor pedig elkezdi csinálni magától. Lehet arra kellett várnod.
2020. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!