Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánljatok alacsony rendszerig...

Ajánljatok alacsony rendszerigényü űr szimulátoros multiplayer játékot?

Figyelt kérdés
1gb hd graphics gpu 8gb ddr3 ram ssd 100mbit/s net 2,2ghz cpu 2 mag. Ennek a gépnek kel lene elfuttatnia. A space engineers sajnos nagyon laggol, élvezhetetlen. Milyen játékot ajánlotok?

2020. márc. 30. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kis gépigény és a multiplayer üti egymást. Pláne ha űr sim játékról van szó, mivel ott sokkal több mindent kell betöltenie/futtatni a játéknak és ez a multi részére különösen igaz.


Illetve nem minden gép adatod adtad meg pontosan, így max csak tippelni tudunk vinné-e amit mondunk vagy sem. Tehát ha nem viszi majd az nem a mi hibánk lesz.



De azért írok párat, habár legtöbbje 2 esélyes lesz szerintem.


Haegemonia (ezt tuti elviszi)


EVE Online (nem feltétlen)


Stellaris (talán)


Kerbal Space Program (talán)


Avorion (talán)


Starpoint Gemini széria (a régebbieket nagy eséllyel viszi)


Planetbase (viszi)


Astrox: Hostile Space Excavation (viszi)


Nexus - The Jupiter Incident és Starcom Nexus (vinni fogja)


Homeworld (a régi verziókat viszi, a remasteredet meg low-medium-on)


Ascent - The Space Game (vinnie kellene)

2020. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Tesztelem. Már lemondtam erröl a gépröl, és egy acer predator heliost akarok venni csak ilyen helyzetben nehezen ugranék ilyen nagy kiadásba.
2020. márc. 30. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:
A planetbase-t kipróbálom a többi nem az én stílusom. Amúgy a space engineers-el játszottam az elmult 7 évben csak rám avult a gépem. Más játékot nem is ismerek csak a tetrist. Most egy acer predator helios-ba akarok beruházni. Csak 15 napot kell várni rá. :D De lehet asus lesz belőle. Az csak 400000ft.
2020. márc. 31. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!