Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyen yugioh kàrtyàkat hol...

Ilyen yugioh kàrtyàkat hol lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

[link]

Ezek pont olyanok mint régen a rajzfilmben. Tudom nem ez az eredeti, de nekem tetszenek.



2020. márc. 30. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Magyarországon jelenleg 3 hivatalosan elismert boltban lehet venni ezeket a kártyákat, viszont csak 2 rendelkezik webáruházzal.

Fel is sorolok párat:


Metagame Kártyabolt (Budapest)

A fővárosban 2 üzletük van, és a tételek alapára egész jó. A szállítási költség drága (1300-1500 Ft kb.), de egész gyorsan megérkezik. A választék lehet kicsi, de folyamatosan frissül.


Játékcéh (Debrecen)

A tételek alapára hol drágább, hol olcsóbb, mint fent említettnél, viszont kevesebbet kell majd fizetned a szállításért (890 Ft). A választékuk rengeteg jó tételben bővelkedik. Viszont ha online rendeled, lehet hogy sokat kell majd rá várnod.


Fantazgard (Székesfehérvár)

Ebben a boltban még nem vásároltam, webáruházról nincs tudomásom, de szintúgy hivatalosan elismert.


Ha valamelyik fent említett áruházban nem találod a kívánt tételt, vagy bizonyos lapokat keresel, akkor az ebay-t és a cardmarket-et tudom ajánlani. Viszont megjegyezném, hogy néhány lap iszonyatos árral rendelkezik. Emellett nem árt, ha több tételt egy árustól veszel a szállítási költség miatt.


Remélem ezzel a válasszal sokat tudtam segíteni.


Jó játékot! :)

2020. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!