Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online lotton, aki nyer,...

Online lotton, aki nyer, hogyan bizonyítja be? Felhívja a Szerencsejáték Zrt-t?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szelvényszámmal.
2020. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Profilodba személyi szám stb is meg kell adni... Nagy ynereménynél igazolod magad a szeméyliddel stb.
2020. ápr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Én most nyertem Eurojackpoton 6915 forintnak megfelelő összeget (2 szelvénnyel játszottam). Az összeg be került a nyeremény igénylő dobozba az oldalon. Rá mentem a "kifizetés" lehetőségre miután be írtam a kifizetendő összeget a szükséges helyre (látni fogod hová), és utalták. Viszont első nyeremény igénylése előtt képernyő fotón a teljes számla számod a neveddel együtt (együtt látszódjon mindkettő) a netbankodból el kell nekik küldeni a dokumentum@szerencsejatek.hu címre, hogy tutira tudják tiéd-e a profilodban megadott számla szám. Aztán utalják. Nagyobb nyeremények esetében pedig felhívod őket, az oldalon ott van, hogy mekkora összegnél melyik számot kell. Ott elmondanak mindent.



Egyébként azt abszurdnak tartom, hogy az ötös lottón nagyobb lenne az esélyem a telitalálatra, mint az Eurojackpoton.

2020. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szelvennyel.


De nem erdemes lottozni. Itt van miert: https://www.youtube.com/watch?v=0rhuqjdlvYU

2020. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!