Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident evil 2 vagy 3 először?

Resident evil 2 vagy 3 először?

Figyelt kérdés

Az van, hogy meg szeretném venni a Resident Evil 3 című játékot, ami ugye most fog kijönni, de nem tudom, hogy előtte kivigyem-e a második részt. Az elsőt semmi képpen, mert annak olyan rossz az irányítása, hogy nem vállalkozom rá, s ezt tapasztalatból mondom, mert Ps4-en egyszer volt a Ps plus-ban.

Tudom, hogy a történet összefüggő, de nem tudom, hogy olyannyira-e az, hogy nem értenem, vagy esetleg spoilerezne az előző részekből.

Meg ugye a 3-ban van Nemesis, aki nem kegyelmez. Nem tudom, hogy iylen gigaerős, "megfingatós" ellenfél volt-e a 2-ben, de gondolom, nem a legnehezebb résszel kéne kezdeni, főleg akkor, ha az már a 3. rész.

És nyilván a felújított verziókról beszéltem, bár a történet valószínűleg ugyanaz, mint a '90-es években készült elődjeiké.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. márc. 31. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegnap vittem végig a 3. részt, és a 2. ezerszer jobb volt, minden szempontból.
2020. ápr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2020. ápr. 3. 15:17
 3/4 anonim válasza:
Csakis a 2 elsőnek!
2020. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) Igazából rájöttem, hogy az 1-nek van egy alternatív irányítása, úgyhogy azt már kivittem, pont ma, Jill szemszögből :)
2020. ápr. 18. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!